Belka Pamuk Duvar Kaplama Online Satış

Hakkımızda

Belka Türkiye Hakkında

Belka Türkiye, Belka Group’un özel yetkili Türkiye Distribütörüdür. Belka Groups, Avrupadan Afrikaya, Güney Amerikadan Uzakdoğuya kadar dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermektedir. Yenilikçi ve sıradışı bir ürün olan Pamuk Duvar Kaplaması ile, Belka Groups dünya’nın en önemli kuruluşlarından ödüller almıştır.

Belka Nedir?

Boya ve duvar kağıdının yerine bütün iç mekanlarda kullanılan Belka, yüksek teknoloji ile üretilmiş bir duvar kaplama ürünüdür. BELKA benzersiz renk ve desen kombinasyonları ve bir çok yüzeyde kolayca uygulanabilirliği sayesinde iç mekanlarınıza yepyeni bir ifade kazandırır. Teknolojik ürünleriyle doğal BELKA, evinizde ve ofisinizde yenilik ve değişim yaratır. Ulaşılabilir fiyatı, kolay uygulanabilirliği ve sınırsız renk seçenekleri ile her yüzeye uygulanır. İç cephe kullanımına uygun olan BELKA, tüm konutlarda, iş yerlerinde, eğitim ve sağlık kurumlarında, otellerde kısaca tüm iç mekanlarda kullanılabilir.

Belka, kuru halde sunulan %100 doğal pamuk bazlı bir malzemedir. Ayrıca kullanıcı dostu, temiz ve kullanımı kolay olduğu için duvar kağıdı ve boya yerine Belka tercih edilmektedir. Belka’nın diğer mevcut çözümler üzerindeki avantajları, neden tercih edilmeli sorusunu cevaplamaktadır.